دوره جامع تحلیل رقبا+مدل‌ها و تمپلیت‌ها

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
440 و 1400
شروع کنید

ضرورت موضوع دوره جامع تحلیل رقبا

تحلیل رقبا به قدری مهم است که اگر در کسب و کارمان از آن چشم‌پوشی کنیم، بخش از فعالیتمان با مشکل جدی مواجه می‌شود. چرا که تحلیل رقبا به ما کمک می‌کند تا از اشتباهات رقبا درس بگیریم. به عبارتی رقبا، مسیر کسب و کار را برای ما هموار کرده‌اند و نیازی نیست تمام راه‌ها را خودمان امتحان کنیم. همچنین می‌توانیم از رقبا موفق برای استخراج استراتژی‌های کاربردی، محصولات و خدمات پر فروش، الگوهای فضای مجازی و … استفاده کنیم.

دوره جامع تحلیل رقبا به همراه تمپلیت‌ها و مدل‌ها

تحلیل رقبا کار ساده‌ای نیست. به همین دلیل است که صاحبان کسب و کار و مشاوران کسب و کارها در هنگام تحلیل رقبا با چالش جدی مواجه می‌شوند. گروه مشاوران سندلوس برای ساده‌سازی این امر، از مدل‌ها و تمپلیت‌های روز دنیا استفاده می‌کند. همچنین با استفاده از یک کیس استادی مناسب، این تمپلیت‌ها به صورت مثال محور بیان شده است. شما نیز می‌توانید با توجه به این مثال‌ها، رقبای کسب و کارتان را در این مدل‌ها و تمپلیت‌ها تحلیل کنید.

سرفصل‌های دوره جامع تحلیل رقبا

در این دوره با استفاده از تمپلیت‌ها، یاد می‌گیرید که مراحل زیر را به ترتیب طی کنید. ضمنا، فایل لایه باز تمپلیت‌ها در اختیار شما قرار می‌گیرد و می‌توانید برای حوزه مورد نظرتان، آن را تکمیل کنید و خروجی بگیرید.

به همین منظور گام‌های زیر برای تحلیل رقبا در نظر گرفته شده و طبق این موارد، دوره تحلیل رقبا آماده و ارائه شده است:

1- تمپلیت شناسایی رقبا

2- تمپلیت اطلاعات عمومی رقبا

3- تمپلیت تحلیل محصول یا محتوای رقبا در (4p)

4- تمپلیت تحلیل برندینگ رقبا

5- تمپلیت اطلاعات عمومی رقبا در فضای آنلاین

6- تمپلیت بررسی ظاهر و صفحات سایت رقبا

7- تمپلیت بررسی شبکه‌های اجتماعی رقبا

8- تمپلیت آنالیز نمونه رقبای خارجی

9- تمپلیت بوم استراتژی محتوایی شبکه‌های اجتماعی

10- تمپلیت بوم استراتژی محتوایی سایت

11- تمپلیت تحلیل و مقایسه جامع رقبا

مدرسان دوره

محمد جوادی قاضیانی

محمد جوادی قاضیانی

 • همبنیانگذار و مدیرعامل گروه مشاوران سندلوس
 • کارشناس ارشد مدیریت کسب و کار گرایش استراتژیک دانشگاه تهران
 • استراتژیست کسب و کار
 • مشاور و مدیر پروژه در همراه اول
 • مدرس دانشگاه تهران
 • مدرس و مشاور کلینیک کسب و کار
 • مشاور سندیکا صنعت برق
  مجتبی ابراهیمی

  مجتبی ابراهیمی

  • همبنیانگذار و مدیر اجرایی گروه مشاوران سندلوس
  • کارشناس ارشد مدیریت IT دانشگاه تهران
  • مدرس دیجیتال مارکتینگ دانشگاه تهران
  • مشاور و مدرس برنامه میدون
  • مشاور دیجیتال مارکتینگ در شرکت‌های دولتی و خصوصی
  • مشاور و منتور کسب و کار
  • مشاور سندیکا صنعت برق

   مطالعه موردی

   برای کاربردی و قابل استفاده شدن دوره در کسب و کارها، این دوره به صورت مطالعه موردی تهیه شده‌است و می‌توانید در هر حوزه‌ای از آن استفاده کنید. به این ترتیب که از تحلیل اکوسیستم تا مرحله پایانی که بوم پرسونای مخاطب است، روی حوزه پوشاک مورد بررسی قرار گرفته‌ و در هر حوزه‌ای قابل استفاده است.

   پشتیبانی توسط منتور کسب و کار

   شما می‌توانید این دوره کامل را به دو صورت با منتور و بدون منتور کسب و کار تهیه کنید. دوستانی که دوره را به همراه منتور کسب و کار تهیه ‌می‌کنند، از پشتیبانی مربی کسب و کاری که در پروژه‌های مختلف از این تمپلیت‌ها خروجی گرفته و ارائه داده، استفاده می‌کنند و می‌توانند تا مرحله پایانی به همراه منتور برای خود خروجی تحلیل رقبا را تهیه کنند.

   دوره به همراه تمپلیت‌ها

   در این دوره با استفاده از مدل‌ها و تمپلیت‌های روز دنیا، مسیر تحلیل رقبا را به صورت کامل پیش می‌بریم. می‌توانید خروجی‌های تحلیل رقبا را با هدف طراحی محصول، طراحی استراتژی بازاریابی، طراحی استراتژی محتوایی و هر فعالیتی که به رشد کسب و کار کمک می‌کند، استفاده کنید. نحوه آموزش این دوره برای اولین بار است که اجرایی می‌شود و کاملا خروجی محور است.

   ویدیوی اول رایگان

   برای راحتی تصمیم‌گیری مخاطبان و نحوه آشنایی با دوره، ویدیوی اول به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد.

   این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

   • مدیران کسب و کار
   • کارشناسان فروش
   • کارشناسان بازاریابی
   • کارشناسان دیجیتال مارکتینگ
   • کارشناسان محتوا
   • علاقه‌مندان به حوزه کسب و کار

   محتوای دوره را چطور پیدا کنم؟

   پس از ثبت‌نام و خرید دوره از کلیدهای ثبت‌نام، محتوای دوره که در انتهای صفحه است برای شما باز خواهد شد و می‌توانید به آن دسترسی داشته‌باشید و ویدیوها را ببینید و فایل‌ها را دانلود کنید. شرکت‌کنندگانی هم که دوره را به همراه منتورینگ کسب و کاری تهیه‌کرده‌اند ضمن دسترسی به ویدیوها و فایل‌ها، توسط منتور مربوطه با آن‌ها ارتباط گرفته می‌شود و می‌توانند فایل‌ها را برای کسب و کار خود تکمیل کنند.

   سوالات متداول

   این دوره در برخی مواقع به صورت حضوری در دانشگاه تهران برگزار می‌شود. اما در این دوره آنلاین، تحلیل رقبا به صورت کامل مورد بررسی قرار گرفته است و با توجه به مطالعه موردی انجام شده، کاملا ملموس و کاربردی می‌توانید مورد استفاده قرار دهید.

   دوره تحلیل رقبا فقط به صورت ویدیویی موجود می‌باشد.

   در این دوره ضمن آشنایی با مدل‌های مختلف کسب و کاری و تمپلیت‌ها، نحوه استفاده از مدل‌ها در کنار همدیگر و خروجی گرفتن ملموس و قابل ارائه را آموزش خواهید دید.

   پس از خرید این دوره، علاوه بر تصاویر تمپلیت‌های تحلیل رقبا، فایل‌های اکسل لایه باز آن‌ها را نیز دریافت خواهید کرد. همچنین می‌توانید به صورت جداگانه فایل‌های تحلیل رقبا را دانلود کنید.

   در صورتی که دوره تحلیل رقبا را به صورت 1- دریافت ویدیو و یا 2- همراه با پشتیبان تهیه کنید، فایل‌ها به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

   نظرات شرکت‌کنندگان:

   محتوای دوره

   بازکردن همه

   دیدگاهتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *