آیکون استخدام

نگران امور جذب و استخدام نباشید

برنامه‌های استخدامی کسب‌و‌کار خود را به درستی طراحی و تدوین کنید و با استفاده از به روز‌ترین متد‌های روز جهانی، متقاضیان ورود به موقعیت‌های شغلی را ارزیابی کنید.

استراتژی منابع انسانی

منابع انسانی در جهت استراتژی سازمان

اگر متناسب با استراتژی کسب و کارتان، منابع انسانی متخصص جذب نکنید، سرمایه سازمان را زائل کرده‌اید. حتی یک نیرو انسانی متخصص می‌تواند مسیر سازمان را عوض کند.

نیروی کار ماهر

نیروی کار ماهرتری ایجاد کنید

با ارائه فرصت به کارکنان برای یادگیری و رشد، نه‌تنها شانس حفظ این کارکنان را افزایش می‌دهید، بلکه نیروی کار ماهرتری ایجاد می‌کنید که در آینده به سود کسب‌و‌کار شما نیز خواهد شد.

استراتژی منابع انسانی

استراتژی منابع انسانی از جنبه‌های مهم هر کسب‌و‌کاری است که به تجربه و تخصص زیادی نیاز دارد. برگزاری دوره‌های آموزشی و برنامه‌های توسعه فردی کارکنان، مشاوره و اجرای به‌روز‌ترین متدهای مصاحبه استخدامی و تست‌های شغلی از کلیدی‌ترین خدماتی است که گروه مشاوران سندلوس در راستای ارتقاء امور مربوط به منابع انسانی کسب‌و‌کارها انجام می‌دهد. نیرو انسانی کارآمد می‌تواند در بازاریابی و فروش و برندینگ به شما کمک کند.

مسیر موفقیت شما

استراتژی منابع انسانی برنامه‌ای جامع برای مدیریت سرمایه انسانی به منظور هماهنگی با فعالیت‌های تجاری شرکت است که شامل حوزه‌های کلیدی منابع انسانی از جمله استخدام، ارزیابی عملکرد، توسعه و سیستم ارائه پاداش و جبران خدمات است. هدف اصلی از تدوین صحیح این استراتژی، بهبود بهره‌وری افراد و بالا رفتن کیفیت محصولات است. استراتژی منابع انسانی زمانی موفقیت‌آمیز است که در راستا استراتژی کلی کسب و کار باشد.

آموزش و آکادمی

گروه مشاوران سندلوس با توجه به پتانسیل‌های مجموعه و نقاط عطف سازمان که بیشترین بهروری را دارد، منابع انسانی را آموزش می‌دهد. این آموزش می‌تواند در راستا افزایش فروش، برندینگ، تولید محتوا و … باشد. همچنین مدیران سازمان نیز می‌توانند برای افزایش مهارت‌ها در حوزه‌های تخصصی کارکنانشان از آکادمی سندلوس استفاده نمایند.

جانشین‌پروری

برنامه‌ریزی جانشین‌پروری، فرآیندی استراتژیک برای شناسایی کارکنانی با پتانسیل بالا و برداشتن گام‌هایی برای آماده‌سازی آن‌ها برای موقعیت‌های رهبری آینده است. لذا با توجه به حساسیت و اهمیت این موضوع، اجرای این طرح بدون اجرای تکنیک‌ها و دانش کافی، کارایی لازم را نخواهد داشت. با آموزش و پیاده‌سازی صحیح طرح نظام جانشین‌پروری به ادامه حیات سازمان خود کمک کنید.

مصاحبه و تست شغلی

آموزش نکات مهم در مصاحبه از کارکنان و تدوین سوالات کاربردی در راستا استراتژی سازمانی از موارد این گام محسوب می‌شود. اگر نتوانیم نیرو متخصص مناسب و متناسب با استراتژی کسب و کارمان جذب کنیم عملا اتلاف وقت و هزینه انجام داده‌ایم.

توسعه فردی و تیمی

توسعه فردی با انجام دو مرحله صورت می‌گیرد. اول با آموزش و یادگیری تئوری و سپس با اجرا این آموزش‌ها در پروژه‌ها و فعالیت‌های سازمان. برای انجام این دو مرحله، گروه مشاوران سندلوس با گردآوری مباحث آموزشی در آکادمی سندلوس، منابع کاربردی و عملیاتی را در اختیار شما قرار خواهد داد و سپس با آموزش عملیاتی کارکنان در حین کار، آنان را در امور محول‌شده‌شان متخصص خواهد کرد.

برون سپاری منابع انسانی

برون‌سپاری منابع انسانی، یکی از روش‌هایی است که سازمان‌ها با استفاده و بکارگیری از منابع خارج از سازمان خود، در وقت و هزینه صرفه‌جویی می‌کنند. با این کار مواردی نظیر بیمه، مزایا و هزینه‌های آموزشی از گردن مدیران ساقط شده تا آنان بتوانند روی کارهای اصلی و استراتژیک سازمان تمرکز داشته باشند.  در همین راستا گروه مشاوران سندلوس می‌تواند نیرو آموزش دیده و متخصص را به سازمان‌ها معرفی کند تا به صورت دورکار، پروژه‌های کسب و کاری را انجام دهند.

منابع انسانی

تعرفه خدمات منابع انسانی

برای دریافت مشاوره رایگان  یا دریافت پروپوزال اختصاصی خودتان در منابع انسانی از روش‌های زیر استفاده کنید:

برخی از برندهایی که به ما اعتماد کرده‌اند:

سوالات متداول در حوزه خدمات منابع انسانی

آموزش نیرو انسانی داخلی بر استخدام نیرو کار ارجحیت دارد؟

استفاده از هر یک از این روش‌ها به استراتژی و میزان کار مجموعه بستگی دارد. در صورتی که یک سازمان بخواهد هزینه‌های خود را کاهش دهد و حجم کاری کمتری نیز دارد می‌تواند از نیرو دور کار استفاده کند.

مطالب آموزشی آکادمی سندلوس برای چه کسانی مناسب است؟

مطالب آموزشی آکادمی سندلوس هم برای مدیران ارشد سازمان و هم برای کارکنان آن مفید است. چرا که این مطالب می‌تواند مدیران را به مواردی نظیر سئو، کمپین‌های محتوایی، استراتژی فروش و بازاریابی و به صورت کلی دیجیتال مارکتینگ آشنا کند و کارکنان نیز می‌توانند پس از آموزش، نکات آموزشی را گام به گام در سازمان اجرا نمایند.

آیا داشتن استراتژی منابع انسانی الزامیست؟

تصور کنید یک سازمان قصد دارد کمپین محتوایی اجرا کند. در صورتی که در این بخش یا تخصصی ندارد و یا نیرو کار مناسبی برای اجرا آن در اختیار ندارد. پس قبل از اجرا آن باید نیروهای داخلی آموزش دیده شوند و یا این کار به صورت دور کار انجام شود. حال تصور کنید در ماه‌های آتی دیگر نیازی به کمپین نبوده و فروش مستقیم در دستور کار سازمان قرار می‌گیرد. در صورتی که استراتژی منابع انسانی وجود نداشته باشد عملا این کار به مشکل برخواهد خورد.

مطالب مرتبط

4 دیدگاه در “منابع انسانی

 1. ali bagherzadeh گفت:

  میشه لطفا بفرمائید در دوره آموزشیتون چی تدریس می‌کنید. اگه سرفصلهاشو هم بگید که بهتره.

  1. admin-sandeloos گفت:

   سلام وقت شما بخیر

   سوال یه مقدار کلی هستش، کاملا بستگی به نیاز سازمان‌ها و شرکت‌ها در این بخش دارد.

 2. رعنا موسوی خادم گفت:

  ما آخر سر نفهمیدیم برای اینکه یه پروژه انجام بدیم کسی رو استخدام کنیم یا پروژه رو بدیم بیرون. اگه استخدام کنیم که کلی باید بهش حقوق داد و بعد یک ماه تازه میفهمه چی کار کنه. اگه بدیم بیرون که قیمت های فضایی اعلام می کنند.

  1. admin-sandeloos گفت:

   سلام خانم موسوی. ممنونم بابت ارسال نظرتون. دقیقا کاری که مجموعه سندلوس انجام میده همینه. یعنی با توجه به نیاز شما هم پیشنهاد میده چه فعالیتی انجام بدین و هم برونسپاری پروژه یا استخدام نیرو رو براتون بررسی می‌کنه و در نهایت انجام میده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *