پکیج مدیریت پیج اینستاگرام

بسیاری از صاحبان کسب ‌و‌ کار تصور می‌کنند که با ایجاد یک پیج اینستاگرامی می‌توانند فروش خود را افزایش دهند و بی‌دغدغه محصولات و خدمات خود را در آن عرضه نمایند. در صورتی که ساخت پیج اینستاگرامی، اولین و ساده‌ترین گام در این راه است. آن‌چیزی که در این مسیر از اهمیت بالایی برخوردار است، تولید محتوا کاربردی، مخاطب پسند و مدیریت صحیح پیج اینستاگرام است. به طوری‌که علاوه بر وفادارسازی مشتریان، به ساخت یک برند اجتماعی محبوب نیز کمک کند. استفاده از پکیج‌ اینستاگرام منجر به هدفمند شدن فعالیت ‌های اینستاگرامی می‌شود.

ایجاد و مدیریت پیج اینستاگرام هم می‌تواند بدون تحقیقات بازاریابی صورت گیرد و هم قبل از طراحی آن، رقبا، مخاطبان و بازار آن حوزه آنالیز شوند. به عبارتی با دید بهتری وارد این حوزه شد. راه اول گرچه ساده‌تر به نظر می‌رسد اما نمی‌توان خروجی مناسب و بلند مدتی از آن به دست آورد. به نحوی که کسب و کار شما را وارد یک فاز فرسایشی و هزینه‌بردار خواهد کرد. گروه مشاوران سندلوس با تحلیل مناسبی از بازار و استخراج بهترین ترندها سعی در ارتقاء ارگانیک پیج‌های مشتریان خود دارد. پکیج‌ اینستاگرام، بسته‌های استانداردی هستند که از تجربه پروژه‌های گروه مشاوران سندلوس بدست‌ آمده است. این پکیج‌ها برای حضور مناسب و فعال در اینستاگرام به شما کمک می‌کنند.

پکیج مسی
مسی
6,8 میلیون تومان ماهیانه
طراحی فریم صفحه
آنالیز و تحلیل کسب‎وکار
طراحی تقویم محتوایی
تعداد پست: 12
تعداد استوری:22
تحلیل رقبا
ارزیابی آنالیز مخاطبین
تدوین محتوا بایو
استخراج و آنالیز هشتگ
تولید کپشن تعاملی
طراحی و ساخت هایلایت‎ها
انتشار محتوا طبق تقویم زمان‌بندی
جذب فالوور هدفمند طبق الگوریتم اینستاگرام
راهیابی پست‌ها در اکسپلور
ارائه گزارش (2 مرتبه در ماه)
2 ساعت مشاوره رایگان در ماه
-
-
پکیج اُکری
اُکری
8,9 میلیون تومان ماهیانه
طراحی فریم صفحه
آنالیز و تحلیل کسب‎وکار
طراحی تقویم محتوایی
تعداد پست: 18
تعداد استوری: 30
تحلیل رقبا
ارزیابی آنالیز مخاطبین
تدوین محتوا بایو
استخراج و آنالیز هشتگ
تولید کپشن تعاملی
طراحی و ساخت هایلایت‎ها
انتشار محتوا طبق تقویم زمان‌بندی
جذب فالوور هدفمند طبق الگوریتم اینستاگرام
راهیابی پست‌ها در اکسپلور
ارائه گزارش (2 مرتبه در ماه)
4 ساعت مشاوره رایگان در ماه
طراحی کمپین
اینفلوئنسر مارکتینگ*

در طراحی پیج اینستاگرامی دقیقاً چه مواردی انجام می‌شود؟

تحلیل کسب ‌و کار در فضا آنلاین، بررسی بازار محصول یا خدمت در فضا آنلاین، تحلیل رقبا اینستاگرامی از جهات مختلف، شناسایی و آنالیز مخاطبان پیج، ارائه تقویم محتوایی به همراه کپشن، هشتگ، زمان انتشار آن‌ها، طراحی پست و استوری‌ها، تولید محتوا بایو و پروفایل و… از مجموعه خدماتی هستند که در پکیج اینستاگرام ارائه می‌شوند.

مدیریت پیج اینستاگرام شامل چه مواردی می‌شود؟

یک صاحب کسب و کار بهتر است تمام وقت و تمرکز خود را روی تولید محصولات و خدمات خود بگذارد و مواردی مانند مدیریت شبکه‌های اجتماعی را برون‌سپاری نماید. مواردی از قبیل تولید محتوا تعاملی و ارزشمند، بارگذاری پست‌ها و قرار دادن استوری‌ها طبق تقویم محتوایی، قرار دادن کپشن، استخراج و قرار دادن هشتگ‌ها، ایجاد تعامل و اخذ بازخورد از کاربران و ارسال گزارش شامل پکیج اینستاگرام می‌شود.

تولید محتوا اینستاگرام

با توجه به اینکه در حال حاضر اینستاگرام محبوب‌ترین شبکه اجتماعی در ایران محسوب می‌شود، فعالیت در آن کار دشواری به نظر می‌رسد و برای دیده شدن باید از محتوا حرفه‌ای استفاده کرد. همچنین با هوشمند شدن شبکه‌های اجتماعی در طی سال‌های گذشته، اینستاگرام هم از این مورد مستثنا نبوده و به محتوایی اهمیت ویژه می‌دهد که برای مخاطبش ارزشمند بوده و او را درگیر نماید.

حال برای آنکه محتوا تولید شده مورد پسند الگوریتم‌های اینستاگرام و همچنین منطبق بر خواسته‌های مخاطبان باشد چه باید کرد؟ راه حل این موضوع، شناخت دقیق کارکرد اینستاگرام برای ورود به اکسپلور اینستاگرام افراد و همچنین شناسایی دقیق نیاز مخاطبان است. شناخت دقیق نیاز مخاطبان، امری است که در تحلیل کسب‎وکار و بازار، قبل از مدیریت پیج صورت می‌گیرد. تیم تخصصی مدیریت شبکه‌های اجتماعی سندلوس با در اختیار داشتن تیم کامل مدیریت اینستاگرام این کار را به صورت حرفه‌ای برای شما انجام می‌دهد.

تفاوت پکیج مسی و اُکری اینستاگرام سندلوس در چیست؟

در پکیج مسی و اُکری سندلوس وجوه اشتراک زیادی وجود دارد. مانند: طراحی فریم صفحه، آنالیز و تحلیل کسب ‎و کار، تحلیل رقبا، ارزیابی آنالیز مخاطبان، طراحی تقویم محتوایی، استخراج و آنالیز هشتگ و … .

تفاوت‌های اصلی بین پکیج اینستاگرام مسی و اُکری سندلوس در تعداد تولید پست و استوری، طراحی کمپین، ساعات مشاوره و اینفلوئنسر مارکتینگ است.

پکیج اینستاگرام

در طراحی کمپین و اینفلوئنسر مارکتینگ چه خدماتی صورت می‌گیرد؟

طراحی کمپین اینستاگرام و اینفلوئنسر مارکتینگ نقطه عطف افزایش فالوئر و افزایش میزان فروش در پکیج مدیریت پیج اینستاگرام محسوب می‌شود. یک صاحب کسب‎وکار می‌تواند با انتخاب صحیح و هوشمندانه در این امر، فروش محصولات خود را تا چند برابر افزایش دهد. در طراحی کمپین اینستاگرام و اینفلوئنسر مارکتینگ تمامی راه‌های ارتباطی با مشتریان بررسی می‌شود، پست‎‌های مرتبط با آن طراحی می‌گردد و با توجه به نیاز مخاطبان به دست آن‌ها می‌رسد. این کار اگر هوشمندانه صورت گیرد منجر به کاهش هزینه برای صاحبان کسب و کار و افزایش فروش آن‌ها می‌شود. یادتان نرود در طراحی کمپین باید مشتری را مجذوب و تشنه محصولات خود کنید. همچنین ارتباط با اینفلوئنسرهای اینستاگرامی کار ساده‌ای نیست. چرا که اولاً باید به درستی و متناسب با خدمات کسب و کار شما انتخاب شوند. ثانیاً زبان مناسب برای ایجاد برقراری ارتباط با آن‌ها را بدانید.

* برای انجام این کار، اینفلوئنسرهای مناسب کسب و کار شما شناسایی و با آن‌ها ارتباط گرفته می‌شود. سپس طراحی پست و یا استوری‌ها متناسب با برند شما و نیاز مخاطبان پیج طراحی و در اختیارشان قرار می‌گیرد. هزینه اینفلوئنسر مارکتینگ با توجه به بودجه و اهداف صاحب کسب و کار تعیین می‌شود.

تعداد پست‌ و استوری‌ها قابل تغییر هستند

هر دو پکیج‌ اینستاگرام سندلوس با توجه به فضا کسب و کاری و شناخت الگوریتم‌های اینستاگرام به صورت استاندارد طراحی شده‌اند. اما صاحبان کسب و کار می‌توانند با توجه به شرایط کسب و کاری خودشان و همچنین میزان بودجه در نظر گرفته برای مدیریت پیج اینستاگرام، تعداد طراحی پست و استوری‌های هر یک از پکیج‌ها را تغییر دهند.

تعداد پست‌های ذکر شده در پکیج‌ها، تک صفحه‌ای است یا به صورت آلبومی و چند صفحه‌ای طراحی می‌گردد؟

این امر با توجه به هدف یک محتوا و همچنین میزان محتوا به کار رفته در یک پست، متفاوت است. برخی از پست‌ها به صورتی طراحی می‌شوند که به یک صفحه نیاز داشته باشند و سایر مطالب در کپشن نوشته شوند تا اینستاگرام متوجه اهمیت و توجه شما به کپشن شود. برخی دیگر از پست‌ها با یک کپشن کوتاه اما به صورت آلبومی طراحی می‌شوند تا میزان تعامل کاربر با پست‌ها افزایش یابد.

ملاک و معیار یک محتوا تعاملی چگونه سنجیده می‌شود؟

به هر میزان که کامنت و یا سوالات دایرکت افراد افزایش یابد، مشخص می‌شود که آن پست یا استوری به صورت تعاملی طراحی شده است. همچنین میزان ذخیره کردن یک پست و یا ارسال و انتشار آن توسط مخاطبان به سایرین نیز می‌تواند ملاک خوبی برای سنجش میزان تعاملی بودن یک محتوا را نشان دهد. به هر میزان که تعامل اینستاگرام شما بیشتر باشد، فروش و بازاریابی کسب و کارتان ساده‌تر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *