دوره جامع تحقیقات بازار+مدل‌ها و تمپلیت‌ها

تمپلیتهای تحقیقات بازار
وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
290 و 1250
شروع کنید

ضرورت موضوع دوره 

تحقیقات بازار اولین قدم برای تصمیم‌گیری و برنامه ریزی بهینه است. تفاوتی نمی‌کند، شروع یک کسب و کار جدید، طراحی محصول جدید، طراحی استراتژی بازاریابی، طراحی استراتژی محتوایی، دیجیتال مارکتینگ و هر تصمیمی در کسب و کار، نیاز به تحقیقات بازار دارد و تحقیقات است که احتمال موفقیت را افزایش می‌دهد. 

اما کسب و کارها معمولا در سه جا از تحقیقات بازار ضربه می‌خورند:

1- عدم توجه به تحقیقات بازار و اتکا به اطلاعات موجود

2- عدم توجه به برخی از پارامترهای مهم در تحقیقات بازار و اندازه‌گیری آن‌ها

3- مستند نکردن نتایج تحقیقات بازار و عدم استفاده از آن نتایج در تصمیم‌گیری‌ها

مورد اول که مشخص است و تصمیم‌گیران کسب و کار، نیازی را به تحقیقات بازار حس نمی‌کنند و بر اساس اطلاعات شخصی خود و احتمالا تیمشان تصمیم‌گیری می‌کنند. اما مورد دو و سه، کسب و کارهایی هستند که تحقیقات بازار را انجام می‌دهند که یا آن را ناقص انجام می‌دهند و یا از نتایج آن در تصمیم‌گیری‌ها استفاده نمی‌کنند. ما در این دوره علاوه بر پرداختن به روش کامل تحقیقات بازار، به شما آموزش می‌دهیم تا نگاه همه‌جانبه‌ای به بازار داشته باشید و بتوانید نتایح را در مدل‌ها و تمپلیت‌هایی که فایل آن‌ها در اختیار شما قرار می‌گیرد، مستند کنید. 

دوره جامع تحقیقات بازار به همراه تمپلیت‌ها و مدل‌ها

این دوره خروجی ساعت‌ها بررسی مدل‌ها و روش‌های روز دنیا و همینطور تجربه‌های پروژه‌های داخلی گروه مشاوران سندلوس است که بازخورد بسیار مناسبی در کسب و کارهای بزرگ و کوچک داشته‌است. در این دوره با تجمیع مدل‌ها و تمپلیت‌های تحقیقات بازار و خروجی پروژه‌های انجام‌شده، تحقیقات بازار به صورت کامل و گام به گام آموزش داده خواهد شد. در این دوره علاوه بر آموزش تحقیقات بازار به صورت روش‌مند، دو چالش عدم توجه به برخی از پارامترهای مهم در تحقیقات بازار و اندازه‌گیری آن‌ها و همیطور مستند نکردن نتایج تحقیقات بازار و عدم استفاده از آن نتایج در تصمیم‌گیری‌ها، به صورت کامل حل شده‌اند. یعنی در ابتدا شما با مدل و چک‌لیست می‌توانید مطمئن شوید که همه پارامترهای موثر بر کسب و کار را بررسی کرده‌اید و در انتها دو خروجی بلند و کوتاه مستند دریافت می‌کنید که قابل استفاده در کسب و کار و ارائه هستند. 

سرفصل های دوره

مدرسان دوره

محمد جوادی قاضیانی

محمد جوادی قاضیانی

 • همبنیانگذار و مدیرعامل گروه مشاوران سندلوس
 • کارشناس ارشد مدیریت کسب و کار گرایش استراتژیک دانشگاه تهران
 • استراتژیست کسب و کار
 • مشاور و مدیر پروژه در همراه اول
 • مدرس دانشگاه تهران
 • مدرس و مشاور کلینیک کسب و کار
 • مشاور سندیکا صنعت برق
  مجتبی ابراهیمی

  مجتبی ابراهیمی

  • همبنیانگذار و مدیر اجرایی گروه مشاوران سندلوس
  • کارشناس ارشد مدیریت IT دانشگاه تهران
  • مدرس دیجیتال مارکتینگ دانشگاه تهران
  • مشاور و مدرس برنامه میدون
  • مشاور دیجیتال مارکتینگ در شرکت‌های دولتی و خصوصی
  • مشاور و منتور کسب و کار
  • مشاور سندیکا صنعت برق

   مطالعه موردی

   برای کاربردی و قابل استفاده شدن دوره در کسب و کارها، این دوره به صورت مطالعه موردی تهیه شده‌است و می‌توانید در هر حوزه‌ای از آن استفاده کنید. به این ترتیب که از تحلیل اکوسیستم تا مرحله پایانی که بوم پرسونای مخاطب است، روی حوزه پوشاک مورد بررسی قرار گرفته‌ و در هر حوزه‌ای قابل استفاده است.

   پشتیبانی توسط منتور کسب و کار

   شما می‌توانید این دوره کامل را به دو صورت با منتور و بدون منتور کسب و کار تهیه کنید. دوستانی که دوره را به همراه منتور کسب و کار تهیه ‌می‌کنند، از پشتیبانی مربی کسب و کاری که در پزوژه‌های مختلف از این تمپلیت‌ها خروجی گرفته و ارائه داده، استفاده می‌کنند و می‌توانند تا مرحله پایانی به همراه منتور برای خود خروجی تحقیقات بازار تهیه کنند.

   دوره به همراه تمپلیت‌ها

   در این دوره با استفاده از مدل‌ها و تمپلیت‌های روز دنیا، مسیر تحقیقات بازار را به صورت کامل پیش می‌بریم. خروجی‌های تحقیقات بازار را می‌توانید با هدف طراحی محصول، طراحی استراتژی بازاریابی، طراحی استراتژی محتوایی و هر فعالیتی که به رشد کسب و کار کمک می‌کند، استفاده کنید. نحوه آموزش این دوره برای اولین بار است که اجرایی می‌شود و کاملا خروجی محور است.

   سه ویدیوی اول رایگان

   برای راحتی تصمیم‌گیری مخاطبان و نحوه آشنایی با دوره، سه ویدیوی اول به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد.

   این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

   • مدیران کسب و کار
   • کارشناسان فروش
   • کارشناسان بازاریابی
   • کارشناسان دیجیتال مارکتینگ
   • کارشناسان محتوا
   • علاقه‌مندان به حوزه کسب و کار

   محتوای دوره را چطور پیدا کنم؟

   پس از ثبت‌نام و خرید دوره از کلیدهای ثبت‌نام، محتوای دوره که در انتهای صفحه است برای شما باز خواهد شد و می‌توانید به آن دسترسی داشته‌باشید و ویدیوها را ببینید و فایل‌ها را دانلود کنید. شرکت‌کنندگانی هم که دوره را به همراه منتورینگ کسب و کاری تهیه‌کرده‌اند ضمن دسترسی به ویدیوها و فایل‌ها، توسط منتور مربوطه ارتباط گرفته می‌شود و می‌توانند فایل‌ها را برای کسب و کار خود تکمیل کنند.

   سوالات متداول

   این دوره در برخی مواقع به صورت حضوری در دانشگاه تهران برگزار می‌شود. اما این دوره آنلاین تحقیقات بازار به صورت کامل مورد بررسی قرار گرفته است و با توجه به مطالعه موردی انجام شده، کاملا ملموس و کاربردی می‌توانید مورد استفاده قرار دهید. 

   در این دوره ضمن آشنایی به مدل‌های مختلف کسب و کاری و تمپلیت‌ها، نحوه استفاده از مدل‌ها در کنار همدیگر و خروجی گرفتن ملموس و قابل ارائه را آموزش خواهید دید.

   پس از خرید این دوره، علاوه بر تصاویر تمپلیت‌های تحقیقات بازار، فایل‌های اکسل لایه باز آن‌ها را نیز دریافت خواهید کرد.

   نظرات شرکت‌کنندگان:

   دیدگاهتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *